NASZA OFERTA

Tęsknisz za publicznością? Jesteś artystą z Wielkopolski? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej pandemicznej sytuacji?
Mamy dla Ciebie atrakcyjne rozwiązanie. Zorganizuj swój własny koncert online i dziel się swoją twórczością bez ograniczeń. Jesteśmy artystami, którzy realizują projekty dla artystów. Ponieważ rozumiemy Wasz świat, staramy się aby nasze realizacje były dopasowane do Waszych potrzeb i ograniczeń budżetowych przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości naszych usług. Nie musisz się o nic martwić. Przyjedziemy do Twojej sali prób, miejsca, w którym czujesz się komfortowo i stamtąd zrealizujemy wielokamerową transmisję online na Facebooku, Youtube lub innej wybranej przez ciebie platformie.
A może potrzebujesz wideoklipu i atrakcyjnych zdjęć swojego zespołu, które pomogą Ci w skutecznej promocji nowego materiału? Świetnie trafiłeś, przygotujemy atrakcyjne dopasowane do Twoich potrzeb i budżetu rozwiązanie.

USŁUGI ARTYSTYCZNE

Arktyka i Antarktyka

KONCERTY ONLINE

Realizujemy kameralne wielokamerowe koncerty online dla artystów niezależnych z dowolnie wybranego miejsca. Zapewniamy pewną profesjonalną infrastrukturę audio i video niezbędną do przygotowania, realizacji i rejestracji koncertu.

RZEKI

SESJE FOTOGRAFICZNE

Realizujemy autorskie koncertowe, studyjne i plenerowe sesje fotograficzne dla artystów. Zrealizujemy najbardziej wyszukane pomysły dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Wideo

PRODUKCJA WIDEOKLIPÓW

Realizujemy autorskie wideoklipy muzyczne, zaprojektowane stosownie do potrzeb i budżetu artysty. W produkcji wykorzystujemy profesjonalne kamery filmowe.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jeśli jesteś zainteresowany koncertem online, sesją fotograficzną lub chcesz nakręcić teledysk, zapraszamy do kontaktu.

+48.668.280.248
www.fimufo.com
studio(at)fimufo.com

qr code
FIMUFO STUDIO